הרגע הזה לאחר שהחלטת לממש את אחת ההחלטות החשובות בחיים שלך, להפוך משכיר לעצמאי, הוא רגע מרומם, הוא רגע שבו החלטת כי אתה באמת מאמין בעצמך וביכולות שלך.
השלב הבא היא פעולה!
רעיון לעסק כבר בטח יש, אולי מוצר מיוחד, אולי שירות חדש.
אך כיזם ברגע שאתה נידרש לפעול ולהפוך את החלום שלך למשהו אמתי מתחילות להיחשף כל מיני שאלות, בירוקרטיה, הבנה שפתיחת עסק הוא תהליך שהופך את הפאזות גם בחיים הפרטיים שלך.
רגע לפני שאתה ניגש להשקיע את מיטב כספך אולי כדאי לבצע בדיקות מעמיקות? להכיר את השוק אליו אתה רוצה להיכנס, לבצע אומדן נכון של ההוצאות כדי לא להיות מופתע ובלתי מוכן, להבין מה המתחרים העתידיים שלך שכבר משחקים בשוק הזה עושים כדי להצליח? ומה לא כדאי לעשות כדי לא להיכשל ולהפסיד הכל תוך מספר חודשים?
אנו נבצע אתך תהליך ליווי מסודר שיסייע לך להיכנס לעולם העסקים באופן חלק ונעים.
כמו כן נוכל ללוות אותך בתהליך בדיקת הכדאיות, נכין יחד איתך תכנית פעולה שתתווה את הדרך שבה תשיג את מטרותיך ויעדך, רגע אחד לפני שאתה משקיע עשרות ואולי מאות אלפי שקלים.

בעל עסק קיים שעובד אפילו מספר שנים חווה לפעמים תחושות של חוסר ביטחון, דאגה מהעתיד.
לפעמים נידרש לשנות משהו אחד קטן כדי שההבדל יהיה גדול ומשמעותי.
כבעל עסק שעושה זאת כבר מספר שנים האם עוברת לך לפעמים המחשבה בראש איפה אותו ניצוץ שהיה לך ברגע שפתחת את העסק? איפה אותה אנרגיה ותחושה שאתה הולך לכבוש את העולם? אז זהו שהכול קיים שם בתוכך.
אנו נלווה אותך בתהליך שיחזיר אותך לאותן אנרגיות, אותה התלהבות עם ניצוץ בעיניים רק שהפעם אתה תבוא לשם עם ידע רב וניסיון, אנחנו נלווה אותך יד ביד, נבחן יחד איתך את כל האספקטים העסקיים והשיווקיים של העסק שלך, נסייע לך לעשות רגע אחד קאט למחשבה, לקבל החלטות נכונות, לבנות אסטרטגיה עסקית מנצחת, לחדד את מכונת השיווק בעסק שמביאה לקוחות פוטנציאלים לעסק.
נלווה אותך באופן אישי בגיבוש חזון ברור לעסק שלך, נבנה איתך תכנית מטרות ויעדים למימוש החזון העסקי שלך.
נלווה אותך ביישום התכנית, בבקרה ובשיפור תהליכים שיביא לצמיחת העסק שלך.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן