ייעוץ עסקי שיווקי

ההחלטה להיות בעל עסק הפכה לפופולרית, יותר ויותר אנשים מקבלית את ההחלטה האמיצה הזאת ויוצאים לדרך עצמאית, חלקם הקטן יחסית מצליח וחלקם נכשל, פושט את הרגל, סוגר את העסק וחוזר למעגל השכירים.
בישראל ישנם מעל חצי מליון עסקים, 99% הם עסקיםם קטנים ובינוניים, בכל שנה נפתחים בישראל כ 50,000 עסקים חדשים, בכל שנה נסגרים בישראל כ 39,000 עסקים.
למה זה קורה? מה מבדיל בין בעל עסק משגשג לבעל עסקק שורד?
התחרות בכל ענף גדולה ונהיה צפוף ומכאן שכל החלטה, כלל מהלך אסטרטגי גם אם הוא ניראה קטן וחסר משמעות יכול להכריע הצלחה או כישלון.
"בית המשפט" בעולם העסקים הוא חסר רחמים וחד כתער, רוב בעלי העסקים לא יכולים יותר להסתמך על תחושות בטן והרגשה,, הימים הללו הסתיימו.

חזור רגע אחד לאחור , לרגע שהחלטת לקחת צעד אמיץ ולהפוך לעצמאי, לבעל עסק, זוכר את ההתלהבות? את האמונה בעצמך? את ההערכה העצמית? את הנכונות לעבוד קשה אין ספור שעות עד להגשמת המטרה שלך? מה קרה מאז? לאן נעלמה האנרגיה המטורפת שאם היא היתה ממשיכה עוד קצת, עוד טיפה, העסק שלך היה במקום טוב יותר, חזק ומוצלח יותר.
אנו נוכל למפות עבורך את נקודות החוזק והנקודות הדורשות שיפור, לפעמים שינוי קטן עושה הבדל גדול, נוכל לבחון עבורך מהה מפעילות העסק שלך הוא רווחי ומה גורם לך להפסדים, רעיון טוב הוא נפלא אך השאלה הגדולה היא איך הופכים את הרעיון למזומן?
נגבש אתך חזון עסקי, נסייע לך להרכיב תכנית פעולה מעשית, נעזור לך בבחירת השיטה הנכונה לעסק שלך, שיטה שניתן ליישםם בפשטות ולבקר את יעילותה.
נתווה אתך דרך ברורה ומדויקת התואמת לחזון, המטרות והיעדים שאתה בעל העסק רוצה לממש להצלחת העסק שלך.
נסייע לך לקבל החלטות אסטרטגיות, פיננסיות ועסקיות שעושות את ההבדל בינך לבין המתחרים שלך.
נחזיר אותך לרגע העצמתי שבחרת להיות בעל עסק אך הפעם תהיה שם עם ידע, שיטה וכלים בוני הצלחה.

דחייה היא הצרה הגדולה ביותר של בעל עסק, קבל החלטה לשפר את כישורי המכירה ותאם ייעוץ כבר עכשיו.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן