כתיבה שיווקית

מסרים שיווקיים מקיפים אותך כל הזמן, מחלקם הגדול אתה בדרך כלל מתעלם אך מידי פעם ישנה פרסומת, סלוגן או תמונה שתופסת את תשומת הלב שלך חזק יותר מכל השאר.

אתה לא מרגיש וברוב המקרים כמו רוב האנשים אתה לא מודע שבכל יום נתון אתה מופצץ בכ 4,000 מסרים פרסומיים ושיווקיים,  מפרסום בטלוויזיה, ברדיו, שלטי חוצות, בעיתונות, פליירים, בפיד הפייסבוק שלך, ב sms, בווטסאפ, בכל כלי תקשורת אפשרי.
4,000 מסרים בממוצע ביום גורמים למוח האנושי לייצר מנגנון הגנה שפשוט מתעלם מרוב המסרים האלה אחרת תצא מדעתך.
עובדתית זאת המציאות, איך בכל זאת ניתן לייצר פרסום אפקטיבי שיגיע בדיוק לקהל היעד שלך ויזכה לכמה שיותר התייחסות ובכך יוזיל את עלויות הפרסום שלך.
מעבר לפילוח קהלי המטרה ישנם עוד כלים הכרחיים להצלחת הפרסום שלך, אחד מהכלים החשובים ביותר הוא כתיבה שיווקית ממוקדת מטרה.
כתיבה שיווקית מטרתה אחת ויחידה לתפוס את תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי ולעזור לו להחליט ליצור דווקא אתך קשר, או לבקש דווקא ממך הצעת מחיר, או תיאום פגישה כדי לקבל עוד מידע, או שהלקוח הפוטנציאלי יעדיף להיכנס דווקא לחנות שלך כי המסר פרסומי שלך חדר את השריון המגן עליו ומסנן עבורו את מסות האינפורמציה הפרסומית שהוא מופצץ בהם בכל זמן נתון שהוא ער.
אנו נחבר עבורך טקסטים שיווקים שיופיעו באתר האינטרנט שלך, שירכיבו את הפוסטים שלך ברשתות החברתיות, כמו כן נחבר עבורך טקסטים לקמפיינים ומודעות הפרסום שלך.

נכתוב עבורך טקסטים המתארים מהיא מהות העסק שלך?
למי מיועדים המוצרים שלך?
מה התועלת שתהיה ללקוחות הפוטנציאלים שלך כשירכשו דווקא ממך?
למה דווקא הכי כדאי לרכוש ממך ולא מאף אחד אחר?
למה העסק שלך הוא הבחירה אחראית ביותר, הבטוחה ביותר והמשתלמת ביותר?
מה יוצא ללקוח כשהוא רוכש ממך?
ועוד…
למילים יש כח אדיר אם משתמשים בהן נכון.

מעוניינים בכתיבה שיווקית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם ב24 שעות הקרובות

סגירת תפריט
דילוג לתוכן