ניהול ותפעול נכסים אינטרנטייםככל שהטכנולוגייה האינטרנטית מתקדמת נושא תפעול הנכסים האינטרנטיים שלך הופך מיום ליום למורכב יותר.
כדי להמחיש לך טוב יותר את העניין, ממוצע הפיתוחים והשינויים, התוספות והחוקים החדשים שקורים בשני כלי השיווק העיקריים באינטרנט, גוגל ופייסבוק הוא לפחות 3-2 בשבוע.
במילים אחרות, אם אתה רגיל לעבוד על ממשק ניהול מסוים נניח בדף הפייסבוק או הגוגל שלך בכל שבוע ישנם בין 2-3 שינויים, תוספות, ויז'טים, פלגינים, עדכונים, נהלים חדשים שנכנסו לתוקף, ועוד ועוד…. חדשים שיכולים לשפר את חוויית המשתמש שלך ובעיקר את יעילות הפרסום שלך באינטרנט.
האם יש לך זמן? יכולת? ידע טכני? מודעות? מה לא? להתעדכן בכל השינויים שנעשים בקצב מטורף?
אם נחשב את כמות השינויים שאתה חייב לסגל לעצמך כשאתה מנהל את הנכסים האינטרנטיים שלך ומצפה מעצמך לעשות זאת באופן מקצועי כדי שזה יביא לך תוצאה ומתוך נקודת הנחה שחוץ מאתר אינטרנט ודף פייסבוק יש לך גם דף עסקי באינסטגרם, גוגל פלוס,
ניהול מדיה
טוויטר, לינקאדין , כל המרבה הרי זה משובח במקרה הזה אך כמות המידע החדש שאמור להגיע אליך ולהשפיע על איכות הנכסים האינטרנטיים שלך הוא אדיר, כ 2 ביום בממוצע.
האם יש לך אפשרות להשתלט על כמות עצומה זאת במקביל להמשך תפעול העסק שלך, שירות לקוחות, מכירה ללקוחות חדשים, ניהול פיננסי ועוד ועוד…???
תמשיך להיות רופא שיניים מקצוען ואנחנו נדאג לשווק אותך באינטרנט, המשך להיות מורה לנהיגה מוערך ואנחנו נדאג שכל הסביבה תדע עד כמה, המשיכי להיות אדריכלית מוכשרת ואנחנו נדאג לנהל את תקציב הפרסום שלך כך שתקבלי יותר תוצאה בפחות הוצאה.
ניהול תוכן באתר אינטרנט וברשתות החברתיות, עדכונים טכניים, אופטימיזציה, שידרוגים, תוספות, ניהול הגדרות משתנות ועוד… זה המקצוע שלנו.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן